11.264,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Visina [mm]: 221mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 98mm | Ø usisnog otvora [mm]: 10mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 8mm | SVHC: 1317-36-8; olovo monoksid (olovo oksid) | SVHC: 12060-00-3; olovo titanijum trioksid | SVHC: 7439-92-1; olovo | SVHC: 3896-11-5; Bumetrizole (UV-326) | Spart line kod: mnwk11027 | GTIN: 4011558802462
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Visina [mm] | 221mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 98mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 10mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 8mm |
| SVHC | 1317-36-8; olovo monoksid (olovo oksid) |
| SVHC | 12060-00-3; olovo titanijum trioksid |
| SVHC | 7439-92-1; olovo |
| SVHC | 3896-11-5; Bumetrizole (UV-326) |
| Spart line kod | mnwk11027 |
| GTIN | 4011558802462 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 2315 516 (FORD) 2390 386 (FORD) 2523 450 (FORD) 2600 314 (FORD) 2640 882 (FORD) 2768 299 (FORD) KV61-9155-AH (FORD) KV61-9B262-AF (FORD) KV6Z-9155-A (FORD) MB3Q-9B262-AD (FORD) MB3Q-9B262-BD (FORD) MB3Z-9155-BC (FORD) 2HJ 201 511 C (VAG) 2HJ 201 511 F (VAG) 2HJ 201 511 J (VAG) |
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.5 EcoBlue 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.5 TDCi 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.5 TDCi 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.6 TDCi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.6 TDCi 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT Transportno vozilo (Van) 1.6 TDCi 85 KW 115 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER |
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW 100 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.5 EcoBlue 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.5 TDCi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.5 TDCi 74 KW 101 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.5 TDCi 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.6 TDCi 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.6 TDCi 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT V408 Furgon/prostrana limuzina 1.6 TDCi 85 KW 115 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | MANN-FILTER |