7.238,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dopunski proizvod/dopunska informacija: sa zaptivkom | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: sa rukohvatom | Visina [mm]: 127mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 24mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 90mm | Spoljašnji prečnik 1 [mm]: 96mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mnpu10023/1zkit | GTIN: 4011558833312
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija | sa zaptivkom |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | sa rukohvatom |
| Visina [mm] | 127mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 24mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 90mm |
| Spoljašnji prečnik 1 [mm] | 96mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mnpu10023/1zkit |
| GTIN | 4011558833312 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 2585 589 (FORD) JB3Z-9365-C (FORD) KTJB3G-9176-AB (FORD) |
| Menja delove sa brojevima | PU 10 023 z KIT |