4.059,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Prečnik [mm]: 74mm | Visina [mm]: 5mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 100mm | Unutrašnji prečnik 3 [mm]: 18mm | Dužina pakovanja [cm]: 17cm | Širina pakovanja [cm]: 7cm | Neto težina [g]: 10g | Visina pakovanja [cm]: 1cm | Spart line kod: knkx504d | GTIN: 4009026966105
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Prečnik [mm] | 74mm |
| Visina [mm] | 5mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 100mm |
| Unutrašnji prečnik 3 [mm] | 18mm |
| Dužina pakovanja [cm] | 17cm |
| Širina pakovanja [cm] | 7cm |
| Neto težina [g] | 10g |
| Visina pakovanja [cm] | 1cm |
| Spart line kod | knkx504d |
| GTIN | 4009026966105 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 16146757196 (BMW) 6757196 (BMW) 16146757196 (MINI) |
| MINI MINI (R50, R53) Cooper 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) Cooper S 120 KW 163 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) Cooper S 125 KW 170 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) John Cooper Works 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) One 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) One 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) One D 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) One D 65 KW 88 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI (R50, R53) Works 155 KW 210 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/06 do 2006/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |
| MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/04 do 2008/07 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S 120 KW 163 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/04 do 2008/07 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S 125 KW 170 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/04 do 2008/07 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI Kabriolet (R52) John Cooper Works 155 KW 210 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/04 do 2008/07 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| MINI MINI Kabriolet (R52) One 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2004/04 do 2008/07 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |