3.773,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Prečnik [mm]: 93mm | Visina [mm]: 2mm | Ø usisnog otvora [mm]: 120mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 6mm | Širina pakovanja [cm]: 10cm | Visina pakovanja [cm]: 10cm | Dužina pakovanja [cm]: 10cm | Neto težina [g]: 5g | Spart line kod: knkl440/41 | GTIN: 4009026979358
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Prečnik [mm] | 93mm |
| Visina [mm] | 2mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 120mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 6mm |
| Širina pakovanja [cm] | 10cm |
| Visina pakovanja [cm] | 10cm |
| Dužina pakovanja [cm] | 10cm |
| Neto težina [g] | 5g |
| Spart line kod | knkl440/41 |
| GTIN | 4009026979358 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 16400JD50A (NISSAN) 16400JD50D (NISSAN) 16400JD52A (NISSAN) 16400JD52D (NISSAN) 16400JD50A (RENAULT) |
| Menja delove sa brojevima | KL 440/18 |
| NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW 190 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2014/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN MURANO II VAN (Z51) 3.5 CVTC 4x4 188 KW 256 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2007/10 do 2014/09 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 76 KW 103 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 78 KW 106 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 84 KW 114 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi 96 KW 130 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi Pogon na svim točkovima 96 KW 130 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi Pogon na svim točkovima 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 Pogon na svim točkovima 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2006/11 do 2014/04 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |