6.875,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Prečnik [mm]: 86mm | Visina [mm]: 5mm | Ø usisnog otvora [mm]: 171mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 2mm | Visina pakovanja [cm]: 8cm | Neto težina [g]: 8g | Dužina pakovanja [cm]: 18cm | Širina pakovanja [cm]: 3cm | Spart line kod: knkl1048 | GTIN: 4057635001991
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Prečnik [mm] | 86mm |
| Visina [mm] | 5mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 171mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 2mm |
| Visina pakovanja [cm] | 8cm |
| Neto težina [g] | 8g |
| Dužina pakovanja [cm] | 18cm |
| Širina pakovanja [cm] | 3cm |
| Spart line kod | knkl1048 |
| GTIN | 4057635001991 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 164001KB2B (NISSAN) |
| NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 69 KW 94 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 83 KW 113 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 147 KW 200 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 157 KW 214 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |
| NISSAN JUKE Van (F15) 1.6 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE Van (F15) CVTC 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN JUKE Van (F15) dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2010/06 do 2019/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |
| NISSAN PULSAR Hatchback (C13) 1.2 DIG-T 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN PULSAR Hatchback (C13) 1.5 dCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT | ||||||
| NISSAN PULSAR Hatchback (C13) 1.6 DIG-T 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/10 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | KNECHT |