516,65 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Dužina [mm]: 80mm | Materijal kućišta: Aluminijum | Dužina [mm]: 138mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 55mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 59mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: ma17636 | GTIN:
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Dužina [mm] | 80mm |
| Materijal kućišta | Aluminijum |
| Dužina [mm] | 138mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 55mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 59mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | ma17636 |
| GTIN | |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 08 18 500 (OPEL) 08 18 501 (OPEL) 08 18 512 (OPEL) 08 18 513 (OPEL) 08 18 541 (OPEL) 8 18 500 (OPEL) 8 18 501 (OPEL) 8 18 512 (OPEL) 8 18 513 (OPEL) 8 18 541 (OPEL) 025161249 (GENERAL MOTORS) 25161249 (GENERAL MOTORS) |
| Može biti zamenjen delovima sa brojevima | 17637 |