1.089,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Izvedba filtera: Uložak filtera | Izvedba filtera: sa separatorom vode | Visina [mm]: 136mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 17mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 74mm | Prečnik zaptivnog prstena [mm]: 82mm | Težina [kg]: 0kg | Dopunski proizvod/dopunska informacija 2: 092 | Spart line kod: fb172694 | GTIN: 4054224726945
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Izvedba filtera | sa separatorom vode |
| Visina [mm] | 136mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 17mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 74mm |
| Prečnik zaptivnog prstena [mm] | 82mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Dopunski proizvod/dopunska informacija 2 | 092 |
| Spart line kod | fb172694 |
| GTIN | 4054224726945 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | K68235275AA (JEEP) K68235275AB (JEEP) 68235275AA (JEEP) 68235275AB (JEEP) |
| JEEP WRANGLER IV (JL) 2.0 T-GDi (JL72, JL74) 199 KW 270 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/11 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | FEBI BILSTEIN | ||||||
| JEEP WRANGLER IV (JL) 2.2 Multijet II (JL72, JL74) 147 KW 200 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/11 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | FEBI BILSTEIN |