3.278,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter u vodu komprimovanog vazduha | Visina [mm]: 181mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 87mm | Ø usisnog otvora [mm]: 10mm | Ø ispusnog otvora [mm]: 10mm | Spart line kod: coeff299 | GTIN: 5055590837395
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter u vodu komprimovanog vazduha |
| Visina [mm] | 181mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 87mm |
| Ø usisnog otvora [mm] | 10mm |
| Ø ispusnog otvora [mm] | 10mm |
| Spart line kod | coeff299 |
| GTIN | 5055590837395 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 1342 601 (FORD) 1342601 (FORD) 1480 495 (FORD) 1480495 (FORD) 2T14 9155 BC (FORD) 2T14 9155 BD (FORD) 2T14 9155 BE (FORD) 2T14 9B072 BA (FORD) 2T14 9B072 BC (FORD) |
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di 55 KW 75 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE | ||||||
| FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/06 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | COMLINE |