1.980,00 RSD
Proizvođač: BLUE PRINT | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 132mm | Širina [mm]: 95mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 41mm | Visina [mm]: 86mm | Strana ugradnje: u rezervoaru za gorivo | Težina [kg]: 0kg | Poštovati informaciju o servisiranju: 259 | Spart line kod: bpadn12346 | GTIN: 5050063183641
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 132mm |
| Širina [mm] | 95mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 41mm |
| Visina [mm] | 86mm |
| Strana ugradnje | u rezervoaru za gorivo |
| Težina [kg] | 0kg |
| Poštovati informaciju o servisiranju | 259 |
| Spart line kod | bpadn12346 |
| GTIN | 5050063183641 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 16400-2Y505 (NISSAN) |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 103 KW 140 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW 114 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT | ||||||
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 121 KW 165 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2001/01 do 2013/12 | Sistem za dovod goriva | Filter za gorivo | BLUE PRINT |