1.881,00 RSD
Proizvođač: VALEO | Količina: 1 | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina [mm]: 261mm | Širina [mm]: 230mm | Visina [mm]: 19mm | Spart line kod: vl698177 | GTIN: 3276426981774
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Količina | 1 |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina [mm] | 261mm |
| Širina [mm] | 230mm |
| Visina [mm] | 19mm |
| Spart line kod | vl698177 |
| GTIN | 3276426981774 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7700845222 (RENAULT) 7701205281 (RENAULT) |
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW 107 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW 64 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW 98 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO | ||||||
| RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW 114 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1996/10 do 2001/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | VALEO |