1.034,00 RSD
Proizvođač: PURFLUX | Izvedba filtera: Filter za polen | Visina [mm]: 30mm | Dužina [mm]: 216mm | Širina [mm]: 204mm | Spart line kod: pfah525 | GTIN: 3286066505254
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Visina [mm] | 30mm |
| Dužina [mm] | 216mm |
| Širina [mm] | 204mm |
| Spart line kod | pfah525 |
| GTIN | 3286066505254 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 6000606985 (FIAT) |
| FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) 113 KW 154 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | PURFLUX | ||||||
| FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 113 KW 154 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | PURFLUX | ||||||
| FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 133 KW 181 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2016/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | PURFLUX |