781,00 RSD
Proizvođač: MEYLE | Širina [mm]: 115mm | Izvedba filtera: Filter za čestice | Izvedba filtera: Uložak filtera | Izvedba filtera: Filter za polen | Visina [mm]: 30mm | Dužina [mm]: 226mm | Spart line kod: my44-143190000 | GTIN: 4040074613177
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Širina [mm] | 115mm |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Visina [mm] | 30mm |
| Dužina [mm] | 226mm |
| Spart line kod | my44-143190000 |
| GTIN | 4040074613177 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 50580040AA (CHRYSLER) 05058040AA (CHRYSLER) |
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 1.6 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0 104 KW 141 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.2 CRD 89 KW 121 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 105 KW 143 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW 223 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE |
| CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 105 KW 143 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW 223 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2000/06 do 2010/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE |