836,00 RSD
Proizvođač: MEYLE | Širina [mm]: 200mm | Izvedba filtera: Filter za čestice | Izvedba filtera: Uložak filtera | Izvedba filtera: Filter za polen | Visina [mm]: 30mm | Dužina [mm]: 255mm | Spart line kod: my40-123190006 | GTIN: 4040074403518
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Širina [mm] | 200mm |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Visina [mm] | 30mm |
| Dužina [mm] | 255mm |
| Spart line kod | my40-123190006 |
| GTIN | 4040074403518 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 6447.LN (CITROËN) 6444.FF (CITROËN) 6447.FF (CITROËN) |
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE |