1.518,00 RSD
Proizvođač: MEYLE | Širina [mm]: 215mm | Izvedba filtera: Filter za čestice | Izvedba filtera: Uložak filtera | Izvedba filtera: Filter za polen | Visina [mm]: 40mm | Dužina [mm]: 237mm | Spart line kod: my0123190016 | GTIN: 4040074349458
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Širina [mm] | 215mm |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Visina [mm] | 40mm |
| Dužina [mm] | 237mm |
| Spart line kod | my0123190016 |
| GTIN | 4040074349458 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | A 163 835 02 47 (MERCEDES-BENZ) 163 835 02 47 (MERCEDES-BENZ) |
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 270 CDI (163.113) 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 320 (163.154) 160 KW 218 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 (163.157) 180 KW 245 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 173 KW 235 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 400 CDI (163.128) 184 KW 250 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 430 (163.172) 200 KW 272 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 500 (163.175) 215 KW 292 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE | ||||||
| MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 55 AMG (163.174) 255 KW 347 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2005/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MEYLE |