1.364,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina [mm]: 292mm | Širina [mm]: 186mm | Visina [mm]: 19mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mncu3032 | GTIN: 4011558250201
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina [mm] | 292mm |
| Širina [mm] | 186mm |
| Visina [mm] | 19mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mncu3032 |
| GTIN | 4011558250201 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 77 00 845 811 (RENAULT) 77 00 854 811 (RENAULT) 77 01 040 543 (RENAULT) 77 01 205 278 (RENAULT) |
| Može biti zamenjen delovima sa brojevima | CUK 3032 |