1.386,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter za čestice | Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.): CUK 26 025-2 | Strana ugradnje: ispod srednje konzole | Jedinica količine: Set | Vreme ugradnje [min]: 18min | Dužina [mm]: 255mm | Širina [mm]: 83mm | Visina [mm]: 30mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mncu26025-2 | GTIN: 4011558340575
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.) | CUK 26 025-2 |
| Strana ugradnje | ispod srednje konzole |
| Jedinica količine | Set |
| Vreme ugradnje [min] | 18min |
| Dužina [mm] | 255mm |
| Širina [mm] | 83mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mncu26025-2 |
| GTIN | 4011558340575 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 9833350880 (PEUGEOT) |
| OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 (68) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2019/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MANN-FILTER |
| PEUGEOT 2008 II (UD_, US_, UY_, UJ_, UR_, UC_) 1.2 PureTech 130 (USHNS, URHNS) 96 KW 130 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2019/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MANN-FILTER | ||||||
| PEUGEOT 2008 II (UD_, US_, UY_, UJ_, UR_, UC_) 1.5 BlueHDI 100 75 KW 102 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MANN-FILTER |
| PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 1.5 BlueHDI 100 75 KW 102 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MANN-FILTER | ||||||
| PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 68 KW 92 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | MANN-FILTER |