1.441,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Izvedba filtera: Filter za čestice | Strana ugradnje: Prostor motora | Vreme ugradnje [min]: ispod poklopca rezervoara za vodumin | Dužina [mm]: 10mm | Širina [mm]: 190mm | Visina [mm]: 190mm | SVHC: 34 | Spart line kod: mncu19014 | GTIN: 4011558353650
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Strana ugradnje | Prostor motora |
| Vreme ugradnje [min] | ispod poklopca rezervoara za vodumin |
| Dužina [mm] | 10mm |
| Širina [mm] | 190mm |
| Visina [mm] | 190mm |
| SVHC | 34 |
| Spart line kod | mncu19014 |
| GTIN | 4011558353650 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 167 835 02 00 (MERCEDES-BENZ) A 167 835 02 00 (MERCEDES-BENZ) A 167 835 37 00 (MERCEDES-BENZ) |