1.969,00 RSD
Proizvođač: KNECHT | Izvedba filtera: Filter sa aktivnim ugljem | Dužina [mm]: 251mm | Širina [mm]: 220mm | Visina [mm]: 30mm | Preporučeni interval zamene [km]: 15.000km | Neto težina [g]: 188g | Dužina pakovanja [cm]: 23cm | Visina pakovanja [cm]: 25cm | Širina pakovanja [cm]: 5cm | Spart line kod: knlak816 | GTIN: 4057635012126
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa aktivnim ugljem |
| Dužina [mm] | 251mm |
| Širina [mm] | 220mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Preporučeni interval zamene [km] | 15.000km |
| Neto težina [g] | 188g |
| Dužina pakovanja [cm] | 23cm |
| Visina pakovanja [cm] | 25cm |
| Širina pakovanja [cm] | 5cm |
| Spart line kod | knlak816 |
| GTIN | 4057635012126 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 2Q0819653 (AUDI) 2Q0819653 (SEAT) 2Q0819653 (SKODA) 2Q0819653 (VW) 2Q0819653 (CUPRA) |
| AUDI A1 Sportback (GBA) 25 TFSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| AUDI A1 Sportback (GBA) 35 TFSI 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2018/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.5 TSI 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| SEAT ARONA (KJ7, KJP) 1.6 TDI 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| SEAT IBIZA V (KJ1, KJG) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/01 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 MPi 59 KW 80 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.0 TSI 85 KW 116 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT | ||||||
| VW POLO VI (AW1, BZ1, AE1) 1.6 TDI 59 KW 80 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | KNECHT |