6.325,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 216mm | Širina [mm]: 200mm | Visina [mm]: 20mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: nf34188 | GTIN: 4027816341888
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 216mm |
| Širina [mm] | 200mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | nf34188 |
| GTIN | 4027816341888 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 95947238 (CHEVROLET) |
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG 50 KW 68 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG 60 KW 82 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2009/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN |