33.451,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 213mm | Širina [mm]: 199mm | Visina [mm]: 10mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: nf32589 | GTIN: 4027816325895
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 213mm |
| Širina [mm] | 199mm |
| Visina [mm] | 10mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | nf32589 |
| GTIN | 4027816325895 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | EC96425700 (CHEVROLET) 96425700 (CHEVROLET) EC96425700 (DAEWOO) 96425700 (DAEWOO) |
| CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 38 KW 52 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG 38 KW 52 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 47 KW 64 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG 49 KW 67 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 2005/03 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN |
| CHEVROLET SPARK 0.8 37 KW 50 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET SPARK 1.0 SX 46 KW 63 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| CHEVROLET SPARK 1.0 SX 49 KW 67 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN |