1.551,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Izvedba filtera: Filter sa aktivnim ugljem | Izvedba filtera: Uložak filtera | Dužina [mm]: 290mm | Širina [mm]: 245mm | Visina [mm]: 35mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: fb106093 | GTIN: 4054224060933
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter sa aktivnim ugljem |
| Izvedba filtera | Uložak filtera |
| Dužina [mm] | 290mm |
| Širina [mm] | 245mm |
| Visina [mm] | 35mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | fb106093 |
| GTIN | 4054224060933 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 31497285 (VOLVO) 32226484 (VOLVO) 8888397355 (LYNK & CO) 31497285 (POLESTAR) 32226484 (POLESTAR) |
| VOLVO XC40 (536) D3 AWD 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| VOLVO XC40 (536) D4 AWD 140 KW 190 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T3 115 KW 156 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T4 AWD 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T5 AWD 182 KW 247 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | FEBI BILSTEIN |