924,00 RSD
Proizvođač: DENSO | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina [mm]: 214mm | Širina [mm]: 150mm | Visina [mm]: 44mm | Težina [g]: 100g | Bruto težina [g]: 162g | Spart line kod: dedcf562p | GTIN: 8717613112090
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina [mm] | 214mm |
| Širina [mm] | 150mm |
| Visina [mm] | 44mm |
| Težina [g] | 100g |
| Bruto težina [g] | 162g |
| Spart line kod | dedcf562p |
| GTIN | 8717613112090 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 6447 TV (CITROËN) 6479 A5 (CITROËN) 6447 TT (PEUGEOT) 88508-0H010 (TOYOTA) |
| CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO | ||||||
| CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO |
| PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.0 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO | ||||||
| PEUGEOT 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/06 do 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO |
| TOYOTA AYGO (_B1_) 1.0 (KGB10_, KGB10R) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO | ||||||
| TOYOTA AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) 40 KW 54 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2005/02 do 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | DENSO |