891,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 247mm | Širina [mm]: 289mm | Visina [mm]: 30mm | Spart line kod: coekf447 | GTIN: 5055966001252
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 247mm |
| Širina [mm] | 289mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Spart line kod | coekf447 |
| GTIN | 5055966001252 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 31497284 (VOLVO) 8888397355 (LYNK & CO) |
| VOLVO XC40 (536) D3 AWD 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| VOLVO XC40 (536) D4 AWD 140 KW 190 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T3 115 KW 156 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T4 AWD 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| VOLVO XC40 (536) T5 AWD 182 KW 247 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |