660,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 240mm | Širina [mm]: 217mm | Visina [mm]: 20mm | Spart line kod: coekf425 | GTIN: 5055590863011
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 240mm |
| Širina [mm] | 217mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| Spart line kod | coekf425 |
| GTIN | 5055590863011 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 68223044AA (CHRYSLER) 68223044AA (JEEP) K68223044AA (JEEP) |
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 125 KW 170 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 136 KW 185 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 147 KW 200 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 4x4 200 KW 272 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| JEEP CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD 136 KW 185 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| JEEP CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD 147 KW 200 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2013/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |