792,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 164mm | Širina [mm]: 210mm | Visina [mm]: 25mm | Spart line kod: coekf408 | GTIN: 5055590844584
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 164mm |
| Širina [mm] | 210mm |
| Visina [mm] | 25mm |
| Spart line kod | coekf408 |
| GTIN | 5055590844584 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 97133-B2000 (KIA) |
| KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 128 94 KW 126 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 136 100 KW 136 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) 1.6 CVVT 91 KW 124 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW 132 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) 1.6 TGDI 150 KW 204 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) EV Electric 25 KW 33 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) EV Electric 26 KW 36 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA SOUL II (PS) EV Electric 81 KW 110 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2014/02 do 2018/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |