539,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 194mm | Širina [mm]: 145mm | Visina [mm]: 30mm | Spart line kod: coekf404 | GTIN: 5055590843907
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 194mm |
| Širina [mm] | 145mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Spart line kod | coekf404 |
| GTIN | 5055590843907 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | B000975480 (CITROËN) B000975480 (PEUGEOT) 88508YV010 (TOYOTA) |
| CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 68 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/04 do 2021/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.2 VTi 82 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/04 do 2021/07 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| PEUGEOT 108 1.0 VTi 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| PEUGEOT 108 1.0 VTi 72 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| PEUGEOT 108 1.2 60 KW 82 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| TOYOTA AYGO (_B4_) 1.0 (KGB40) 51 KW 69 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AYGO (_B4_) 1.0 VVTi (KGB40) 53 KW 72 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |