1.771,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 261mm | Širina [mm]: 114mm | Visina [mm]: 20mm | Spart line kod: coekf355-2 | GTIN: 5055590819032
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 261mm |
| Širina [mm] | 114mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| Spart line kod | coekf355-2 |
| GTIN | 5055590819032 |
| Na stanju | 3 |
| OE broj | 0 K2FA 6152X (KIA) 0K2FA6152X (KIA) 0 K2FE 6152X (KIA) 0K2FE6152X (KIA) |
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.6 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CVVT 102 KW 139 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |