990,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 273mm | Širina [mm]: 196mm | Visina [mm]: 10mm | Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.): EKF314A | Spart line kod: coekf314 | GTIN: 5055339181499
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 273mm |
| Širina [mm] | 196mm |
| Visina [mm] | 10mm |
| Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.) | EKF314A |
| Spart line kod | coekf314 |
| GTIN | 5055339181499 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 8856874010 (TOYOTA) 8856874011 (TOYOTA) 88568YZZ01 (TOYOTA) |
| TOYOTA IQ (_J1_) 1.0 (KGJ10_, KGJ10R) 50 KW 68 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA IQ (_J1_) 1.33 (NGJ10_, NGJ10R) 72 KW 98 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA IQ (_J1_) 1.4 D-4D (NUJ10_, NUJ10R) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2008/11 do 2015/12 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |