1.386,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 214mm | Širina [mm]: 150mm | Visina [mm]: 19mm | Jedinica količine: Set | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coekf243 | GTIN: 5055181561432
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 214mm |
| Širina [mm] | 150mm |
| Visina [mm] | 19mm |
| Jedinica količine | Set |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coekf243 |
| GTIN | 5055181561432 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 8888020080 (TOYOTA) 8888020130 (TOYOTA) 8892632030 (TOYOTA) |
| Menja delove sa brojevima | CTY12900 |
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) 74 KW 101 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 i (AT221_, AT221R) 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) 95 KW 129 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) 81 KW 110 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R) 94 KW 128 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) 110 KW 150 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1997/09 do 2003/02 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |