704,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 255mm | Širina [mm]: 200mm | Visina [mm]: 30mm | Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.): EKF229A | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coekf229 | GTIN: 5055181561272
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 255mm |
| Širina [mm] | 200mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Verzija visoke efikasnosti sa akt. ugljem (br.art.) | EKF229A |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coekf229 |
| GTIN | 5055181561272 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 6447.FF (CITROËN) |
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V 80 KW 109 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 65 KW 88 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 70 KW 95 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1999/09 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |