902,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 246mm | Širina [mm]: 199mm | Visina [mm]: 73mm | Spart line kod: coekf153 | GTIN: 5055181560428
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 246mm |
| Širina [mm] | 199mm |
| Visina [mm] | 73mm |
| Spart line kod | coekf153 |
| GTIN | 5055181560428 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | JKR100280 (ROVER) JKR100280 (LAND ROVER) LR029773 (LAND ROVER) |
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 16V 4x4 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 1.8 i 16V 4x4 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 DI 4x4 72 KW 98 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 82 KW 112 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.5 V6 4x4 130 KW 177 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 4x4 86 KW 117 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 1.8 i 16V 4x4 88 KW 120 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314) 2.0 DI 4x4 72 KW 98 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/02 do 2006/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |