891,00 RSD
Proizvođač: COMLINE | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 265mm | Širina [mm]: 118mm | Visina [mm]: 30mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: coekf111 | GTIN: 5055181559873
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 265mm |
| Širina [mm] | 118mm |
| Visina [mm] | 30mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | coekf111 |
| GTIN | 5055181559873 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 7701 409 324 (RENAULT) |
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW 55 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 KW 58 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 40 KW 54 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE | ||||||
| RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 44 KW 60 HP Benzin/autogas (LPG) Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |
| RENAULT TWINGO I Sanduk/Hatchback (S06_) 1.2 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1993/03 do 2012/06 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | COMLINE |