1.001,00 RSD
Proizvođač: CHAMPION | Dužina [mm]: 255mm | Širina [mm]: 182mm | Visina [mm]: 35mm | Vrsta pakovanja: Kutija | Izvedba filtera: Filter za polen | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina pakovanja [cm]: 31cm | Širina pakovanja [cm]: 8cm | Visina pakovanja [cm]: 25cm | Spart line kod: fcccf0468 | GTIN: 4044197912599
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 255mm |
| Širina [mm] | 182mm |
| Visina [mm] | 35mm |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina pakovanja [cm] | 31cm |
| Širina pakovanja [cm] | 8cm |
| Visina pakovanja [cm] | 25cm |
| Spart line kod | fcccf0468 |
| GTIN | 4044197912599 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 1S0820367 (SEAT) 1S0820367 (VW) 1S0820367 (VAG) |
| SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| SEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 EcoFuel 50 KW 68 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 do 2019/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 do 2019/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| SKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG 50 KW 68 HP CNG Oto, Godina proizvodnje od 2011/10 do 2019/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |
| VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/12 do 2020/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 1.0 EcoFuel 50 KW 68 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2014/12 do 2020/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) e-Load Up 60 KW 82 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2014/12 do 2020/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 44 KW 60 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel 50 KW 68 HP Benzin/zemni gas (CNG) Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 GTI 85 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 TSI 66 KW 90 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up 60 KW 82 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2011/08 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |