1.771,00 RSD
Proizvođač: CHAMPION | Dužina [mm]: 252mm | Širina [mm]: 108mm | Visina [mm]: 20mm | Vrsta pakovanja: Kutija | Izvedba filtera: Filter za polen | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina pakovanja [cm]: 31cm | Širina pakovanja [cm]: 8cm | Visina pakovanja [cm]: 25cm | Spart line kod: fcccf0126 | GTIN: 4044197725779
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 252mm |
| Širina [mm] | 108mm |
| Visina [mm] | 20mm |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina pakovanja [cm] | 31cm |
| Širina pakovanja [cm] | 8cm |
| Visina pakovanja [cm] | 25cm |
| Spart line kod | fcccf0126 |
| GTIN | 4044197725779 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 0K2FA6152X (KIA) 0K2FA6152XA (KIA) |
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.6 77 KW 105 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 81 KW 110 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 1.8 i 93 KW 126 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CRDi 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| KIA CARENS I Transportno vozilo (Van) (FC, FJ) 2.0 CVVT 102 KW 139 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2007/05 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |