1.507,00 RSD
Proizvođač: CHAMPION | Dužina [mm]: 369mm | Širina [mm]: 149mm | Visina [mm]: 26mm | Vrsta pakovanja: Kutija | Izvedba filtera: Filter za polen | Izvedba filtera: Filter za čestice | Dužina pakovanja [cm]: 50cm | Širina pakovanja [cm]: 2cm | Visina pakovanja [cm]: 20cm | Spart line kod: fcccf0012 | GTIN: 4044197724505
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 369mm |
| Širina [mm] | 149mm |
| Visina [mm] | 26mm |
| Vrsta pakovanja | Kutija |
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Izvedba filtera | Filter za čestice |
| Dužina pakovanja [cm] | 50cm |
| Širina pakovanja [cm] | 2cm |
| Visina pakovanja [cm] | 20cm |
| Spart line kod | fcccf0012 |
| GTIN | 4044197724505 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 7701056389 (RENAULT) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW 136 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW 170 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) 127 KW 173 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW 163 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07) 102 KW 139 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H) 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 133 KW 181 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION | ||||||
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 177 KW 241 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2002/11 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | CHAMPION |