1.122,00 RSD
Proizvođač: BLUE PRINT | Izvedba filtera: Filter za polen | Dužina [mm]: 468mm | Širina [mm]: 78mm | Visina [mm]: 42mm | Težina [kg]: 0kg | Poštovati informaciju o servisiranju: 14 | Spart line kod: bpada102516 | GTIN: 5050063027365
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Izvedba filtera | Filter za polen |
| Dužina [mm] | 468mm |
| Širina [mm] | 78mm |
| Visina [mm] | 42mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Poštovati informaciju o servisiranju | 14 |
| Spart line kod | bpada102516 |
| GTIN | 5050063027365 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 05013595AA (JEEP) 5013595AA (JEEP) |
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x4 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 2.7 CRD 4x4 120 KW 163 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 3.1 TD 4x4 103 KW 140 HP Dizel, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.0 4x4 140 KW 190 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 162 KW 220 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 164 KW 223 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 167 KW 227 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT | ||||||
| JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 190 KW 258 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 1998/09 do 2005/09 | Grejanje/ventilacija | Filter, vazduh unutrašnjeg prostora | BLUE PRINT |