6.369,00 RSD
Proizvođač: FEBI BILSTEIN | Visina [mm]: 144mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 96mm | Dimenzija unutrašnjeg navoja: 3/4" - 16 UNF | Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena [mm]: 63mm | Spoljni prečnik zaptivnog prstena [mm]: 72mm | Težina [kg]: 0kg | Spart line kod: vl197047 | GTIN: 4054224970478
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Visina [mm] | 144mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 96mm |
| Dimenzija unutrašnjeg navoja | 3/4" - 16 UNF |
| Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena [mm] | 63mm |
| Spoljni prečnik zaptivnog prstena [mm] | 72mm |
| Težina [kg] | 0kg |
| Spart line kod | vl197047 |
| GTIN | 4054224970478 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 000 363 40 34 (KRAMER) 000 363 61 34 (KRAMER) 100 000 565 (KRAMER) 1000000565 (KRAMER) C 4 740 8 P 47 (MANITOU) 137 658 (MANITOU) |