3.696,00 RSD
Proizvođač: MANN-FILTER | Visina [mm]: 128mm | Unutrašnji prečnik [mm]: 35mm | Spoljašnji prečnik [mm]: 82mm | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 35mm | SVHC: Nema SVHC supstanci! | Spart line kod: mnle4022 | GTIN: 4011558390501
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Visina [mm] | 128mm |
| Unutrašnji prečnik [mm] | 35mm |
| Spoljašnji prečnik [mm] | 82mm |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 35mm |
| SVHC | Nema SVHC supstanci! |
| Spart line kod | mnle4022 |
| GTIN | 4011558390501 |
| Na stanju | 4 |
| Menja delove sa brojevima | 49 000 55 301 |