Cena na upit
Proizvođač: HELLA | Dužina [mm]: 56mm | Širina [mm]: 38mm | Visina [mm]: 18mm | Vrsta zaštite (kodna oznaka IP): 9 | Potrebna montaža/demontaža od strane stručnog osoblja!: IP6K7 | SVHC: | Spart line kod: 9XB 732 588-207 | GTIN: 4082300693164
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina [mm] | 56mm |
| Širina [mm] | 38mm |
| Visina [mm] | 18mm |
| Vrsta zaštite (kodna oznaka IP) | 9 |
| Potrebna montaža/demontaža od strane stručnog osoblja! | IP6K7 |
| SVHC | |
| Spart line kod | 9XB 732 588-207 |
| GTIN | 4082300693164 |
| Na stanju | 0 |
| OE broj | LY53-7R530-AA (ASTON MARTIN) |