8.052,00 RSD
Proizvođač: GATES | Materijal: NBR (nitril-butadien-kaučuk) | Dužina creva [m]: 15m | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 6mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 6mm | Radni pritisak [bar]: 6bar | Radna temperatura od [°C]: -35°C | Radna temperatura do [°C]: +100°C | Voditi računa o tehničkim podacima: | Poštovati brošuru: | Spart line kod: gatfl6x15 | GTIN: 5414465077098
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | NBR (nitril-butadien-kaučuk) |
| Dužina creva [m] | 15m |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 6mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 6mm |
| Radni pritisak [bar] | 6bar |
| Radna temperatura od [°C] | -35°C |
| Radna temperatura do [°C] | +100°C |
| Voditi računa o tehničkim podacima | |
| Poštovati brošuru | |
| Spart line kod | gatfl6x15 |
| GTIN | 5414465077098 |
| Na stanju | 4 |