5.335,00 RSD
Proizvođač: GATES | Materijal: NBR (nitril-butadien-kaučuk) | Dužina creva [m]: 15m | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 3mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 2mm | Radni pritisak [bar]: 3bar | Radna temperatura od [°C]: 2°C | Radna temperatura do [°C]: 6°C | Voditi računa o tehničkim podacima: -35 | Poštovati brošuru: +100 | Spart line kod: gatfl32x15 | GTIN: 5414465077074
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | NBR (nitril-butadien-kaučuk) |
| Dužina creva [m] | 15m |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 3mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 2mm |
| Radni pritisak [bar] | 3bar |
| Radna temperatura od [°C] | 2°C |
| Radna temperatura do [°C] | 6°C |
| Voditi računa o tehničkim podacima | -35 |
| Poštovati brošuru | +100 |
| Spart line kod | gatfl32x15 |
| GTIN | 5414465077074 |
| Na stanju | 4 |