7.579,00 RSD
Proizvođač: GATES | Materijal: NBR (nitril-butadien-kaučuk) | Dužina creva [m]: 15m | Prečnik [mm]: 8mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 8mm | Radni pritisak [bar]: 7bar | Radna temperatura od [°C]: 5°C | Radna temperatura do [°C]: -35°C | Voditi računa o tehničkim podacima: +125 | Poštovati brošuru: | Spart line kod: gafl8x15 | GTIN: 5414465842429
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Materijal | NBR (nitril-butadien-kaučuk) |
| Dužina creva [m] | 15m |
| Prečnik [mm] | 8mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 8mm |
| Radni pritisak [bar] | 7bar |
| Radna temperatura od [°C] | 5°C |
| Radna temperatura do [°C] | -35°C |
| Voditi računa o tehničkim podacima | +125 |
| Poštovati brošuru | |
| Spart line kod | gafl8x15 |
| GTIN | 5414465842429 |
| Na stanju | 4 |