4.488,00 RSD
Proizvođač: GATES | Dužina creva [m]: 1m | Unutrašnji prečnik 1 [mm]: 83mm | Unutrašnji prečnik 2 [mm]: 114mm | Radni pritisak [bar]: 114bar | Radna temperatura od [°C]: 0°C | Radna temperatura do [°C]: 7°C | Poštovati brošuru: -40 | Spart line kod: mr23872 | GTIN: 0072053027785
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dužina creva [m] | 1m |
| Unutrašnji prečnik 1 [mm] | 83mm |
| Unutrašnji prečnik 2 [mm] | 114mm |
| Radni pritisak [bar] | 114bar |
| Radna temperatura od [°C] | 0°C |
| Radna temperatura do [°C] | 7°C |
| Poštovati brošuru | -40 |
| Spart line kod | mr23872 |
| GTIN | 0072053027785 |
| Na stanju | 4 |