39.842,00 RSD
Proizvođač: BOSCH | Deo za zamenu: | Napon [V]: 14V | Struja punjenja alternatora [A]: 150A | Način pričvršćivanja: Dvostruka pokretna ruka | Izvedba alternatora: bez vakuum-pumpe | Razmak od remenice do alternatora [mm]: 40mm | Smer obrtanja: 9 | Remenice: Smer obrtanja u smeru kazaljke na satu | Broj žljebova: sa višestrukom remenicom | Ø remenice [mm]: 7mm | Klema: 55 | ID izvedbe utikača: B+(M8) | Dužina [mm]: 61mm | preporučeno proširenje opravke: 195 | Spart line kod: 0 986 086 270 | GTIN: 4047026596304
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Deo za zamenu | |
| Napon [V] | 14V |
| Struja punjenja alternatora [A] | 150A |
| Način pričvršćivanja | Dvostruka pokretna ruka |
| Izvedba alternatora | bez vakuum-pumpe |
| Razmak od remenice do alternatora [mm] | 40mm |
| Smer obrtanja | 9 |
| Remenice | Smer obrtanja u smeru kazaljke na satu |
| Broj žljebova | sa višestrukom remenicom |
| Ø remenice [mm] | 7mm |
| Klema | 55 |
| ID izvedbe utikača | B+(M8) |
| Dužina [mm] | 61mm |
| preporučeno proširenje opravke | 195 |
| Spart line kod | 0 986 086 270 |
| GTIN | 4047026596304 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 504204172 (IVECO) 504204172 (LANCIA) |
| 100 Multijet 2,2 D 74 KW 100 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 110 Multijet 2,3 D 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 115 Multijet 2,0 D 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 120 Multijet 2,3 D 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 130 Multijet 2,3 D 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 140 Natural Power 100 KW 136 HP CNG Oto, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 109 KW 148 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 3,0 D 107 KW 146 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 115 KW 156 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 116 KW 158 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 2,3 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 3,0 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 |
| 100 Multijet 2,2 D 74 KW 100 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 110 Multijet 2,3 D 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 115 Multijet 2,0 D 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 120 Multijet 2,3 D 4x4 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 120 Multijet 2,3 D 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 130 Multijet 2,3 D 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 140 Natural Power 100 KW 136 HP CNG Oto, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 109 KW 148 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 3,0 D 107 KW 146 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 115 KW 156 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 116 KW 158 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 2,3 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 3,0 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 |
| 100 Multijet 2,2 D 74 KW 100 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 110 Multijet 2,3 D 83 KW 113 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 115 Multijet 2,0 D 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 120 Multijet 2,3 D 4x4 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 120 Multijet 2,3 D 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 130 Multijet 2,3 D 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 140 Natural Power 100 KW 136 HP CNG Oto, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 109 KW 148 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 110 KW 150 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 150 Multijet 3,0 D 107 KW 146 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 115 KW 156 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 160 Multijet 3,0 D 116 KW 158 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 2,3 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| 180 Multijet 3,0 D 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2006/07 | ||||||
| E-Ducato (250DPE) 90 KW 122 HP Elektro Elektromotor, Godina proizvodnje od 2006/07 |