5.797,00 RSD
Proizvođač: EXIDE | Napon [V]: 12V | Kapacitet akumulatora [Ah]: 12Ah | Visina [mm]: 100mm | Širina [mm]: 100mm | Dužina [mm]: 150mm | Struja ispitivanja na niskoj temperaturi EN [A]: 150A | Akumulator: AGM-akumulator | Izvedba podnih lajsni: B00 | Raspored polova: 3 | Spart line kod: AGM12-12F | GTIN: 3661024036313
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
Opšta informacija
Benefits: -Extended cycle life -Ideal for seasonal use, low self-discharge -Ready to use, no initial acid filling -Maintenance free, no water refilling -Great safety features and ideal for motion tilting, fully s ealed, leak- proof and spill-proof Exide supplies Original Equipment batteries for BMW motorcyc les
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Napon [V] | 12V |
| Kapacitet akumulatora [Ah] | 12Ah |
| Visina [mm] | 100mm |
| Širina [mm] | 100mm |
| Dužina [mm] | 150mm |
| Struja ispitivanja na niskoj temperaturi EN [A] | 150A |
| Akumulator | AGM-akumulator |
| Izvedba podnih lajsni | B00 |
| Raspored polova | 3 |
| Spart line kod | AGM12-12F |
| GTIN | 3661024036313 |
| Na stanju | 4 |