1.804,00 RSD
Proizvođač: MOOG | Dimenzija navoja 1: M14X1.5 | Dimenzija navoja 2: M14X1.5 | Dužina [mm]: 289mm | Prečnik 1 [mm]: 4mm | Vrsta pakovanja: 18 | Dužina pakovanja [cm]: Kutijacm | Širina pakovanja [cm]: 31cm | Visina pakovanja [cm]: 5cm | Spart line kod: mgho-ax-17043 | GTIN: 4060426314040
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M14X1.5 |
| Dimenzija navoja 2 | M14X1.5 |
| Dužina [mm] | 289mm |
| Prečnik 1 [mm] | 4mm |
| Vrsta pakovanja | 18 |
| Dužina pakovanja [cm] | Kutijacm |
| Širina pakovanja [cm] | 31cm |
| Visina pakovanja [cm] | 5cm |
| Spart line kod | mgho-ax-17043 |
| GTIN | 4060426314040 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 53010 T7W 003 (HONDA) 53010T7W003 (HONDA) |
| HONDA HR-V (RU) 1.5 (RU1) 96 KW 130 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/11 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG | ||||||
| HONDA HR-V (RU) 1.5 i-VTEC (RU1) 134 KW 182 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2014/11 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG | ||||||
| HONDA HR-V (RU) 1.6 i-DTEC (RU8) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2014/11 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG |