1.936,00 RSD
Proizvođač: MOOG | Dimenzija navoja 1: M16X1 | Dimenzija navoja 2: M14X1.5 | Dužina [mm]: 256mm | Prečnik 1 [mm]: 5mm | Vrsta navoja: 16 | Vrsta pakovanja: sa desnim navojem | Dužina pakovanja [cm]: Kutijacm | Širina pakovanja [cm]: 31cm | Visina pakovanja [cm]: 5cm | Spart line kod: mgho-ax-14642 | GTIN: 4044197959419
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M16X1 |
| Dimenzija navoja 2 | M14X1.5 |
| Dužina [mm] | 256mm |
| Prečnik 1 [mm] | 5mm |
| Vrsta navoja | 16 |
| Vrsta pakovanja | sa desnim navojem |
| Dužina pakovanja [cm] | Kutijacm |
| Širina pakovanja [cm] | 31cm |
| Visina pakovanja [cm] | 5cm |
| Spart line kod | mgho-ax-14642 |
| GTIN | 4044197959419 |
| Na stanju | 4 |
| OE broj | 53010T0AA01 (HONDA) |
| HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC (RE6) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG | ||||||
| HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC 4WD (RE6) 118 KW 160 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2012/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG | ||||||
| HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5, RM2) 114 KW 155 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG | ||||||
| HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1) 114 KW 155 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2012/01 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | MOOG |