3.025,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M14 x 1 | Dimenzija navoja 2: 5 | Strana ugradnje: M14 x 1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Dužina [mm]: Prednja osovina desnomm | Širina [mm]: 242mm | Visina [mm]: 36mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 36mm | Spart line kod: dlta3734 | GTIN: 5012759617809
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M14 x 1 |
| Dimenzija navoja 2 | 5 |
| Strana ugradnje | M14 x 1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Dužina [mm] | Prednja osovina desnomm |
| Širina [mm] | 242mm |
| Visina [mm] | 36mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 36mm |
| Spart line kod | dlta3734 |
| GTIN | 5012759617809 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 93476592 (OPEL) 93476592 (VAUXHALL) |
| OPEL GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) 1.2 (75) 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| OPEL GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) 1.5 Turbo D (75) 96 KW 131 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| OPEL GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) 1.6 Turbo D (75) 88 KW 120 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| OPEL GRANDLAND / GRANDLAND X (A18, P1UO) 2.0 D (75) 130 KW 177 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |