1.694,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M14 x 1 | Dimenzija navoja 2: 5 | Strana ugradnje: M14 x 1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Dužina [mm]: Prednja osovina desnomm | Širina [mm]: 235mm | Visina [mm]: 35mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 35mm | Spart line kod: dlta3676 | GTIN: 5012759617229
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M14 x 1 |
| Dimenzija navoja 2 | 5 |
| Strana ugradnje | M14 x 1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Dužina [mm] | Prednja osovina desnomm |
| Širina [mm] | 235mm |
| Visina [mm] | 35mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 35mm |
| Spart line kod | dlta3676 |
| GTIN | 5012759617229 |
| Na stanju | 1 |
| OE broj | 485213285R (RENAULT) 485213285R (DACIA) |
| DACIA DUSTER (HM_) 1.2 TCe 125 (HMMA) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.2 TCe 125 4x4 (HMMA) 92 KW 125 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 130 (HMMF) 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) 96 KW 131 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) 80 KW 109 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 115 (HMAD) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 115 4x4 (HMAD) 85 KW 116 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 90 (HMAA) 66 KW 90 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.5 dCi 95 (HMAF) 70 KW 95 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) 84 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) 84 KW 115 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2017/10 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |