1.727,00 RSD
Proizvođač: DELPHI | Dimenzija navoja 1: M14 x 1 | Dimenzija navoja 2: 5 | Strana ugradnje: M14 x 1.5 | Strana ugradnje: Prednja osovina levo | Dužina [mm]: Prednja osovina desnomm | Širina [mm]: 309mm | Visina [mm]: 5mm | Dužina aksijalnog zgloba [mm]: 40mm | Spart line kod: dlta3605 | GTIN: 5012759610497
Besplatna dostava za porudžbine preko 10.000 din
Isporuka istog dana na teritoriji Beograda
Isporuka narednog dana za ostale gradove
| Detalji proizvoda | |
|---|---|
| Dimenzija navoja 1 | M14 x 1 |
| Dimenzija navoja 2 | 5 |
| Strana ugradnje | M14 x 1.5 |
| Strana ugradnje | Prednja osovina levo |
| Dužina [mm] | Prednja osovina desnomm |
| Širina [mm] | 309mm |
| Visina [mm] | 5mm |
| Dužina aksijalnog zgloba [mm] | 40mm |
| Spart line kod | dlta3605 |
| GTIN | 5012759610497 |
| Na stanju | 2 |
| OE broj | 1648322280 (OPEL) 1648322280 (PEUGEOT) 1648322280 (VAUXHALL) 1648322280 (DS) |
| OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 (68) 55 KW 75 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2019/07 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| PEUGEOT 2008 II (UD_, US_, UY_, UJ_, UR_, UC_) 1.2 PureTech 130 (USHNS, URHNS) 96 KW 130 HP Benzin Oto, Godina proizvodnje od 2019/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| PEUGEOT 2008 II (UD_, US_, UY_, UJ_, UR_, UC_) 1.5 BlueHDI 100 75 KW 102 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/08 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |
| PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 1.5 BlueHDI 100 75 KW 102 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI | ||||||
| PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 68 KW 92 HP Dizel, Godina proizvodnje od 2019/06 | Sistem upravljanja | Aksijalni zglob, poprečna spona | DELPHI |